KONST / Litografier / Litografi 13152053

nr 1315 2053

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Bägare och golftillbehör. Signerad, numrerad 8/175. Motivet: 40x47 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:19:27

19/3 17:51:34 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg