KONST / Litografier / Litografi 13152053

nr 1315 2053

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Bägare och golftillbehör. Signerad, numrerad 8/175. Motivet: 40x47 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:19:27

19/3 17:51:34 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg