KONST / Litografier / Litografi 12837188

nr 1283 7188

Lars Erik Falk

(f. 1922), Sverige

Litografi, Lars Erik Falk (f. 1922), Sverige. AP. Signerad, 1954. Motivet: 23x19

Lars Erik Falk, svensk bildkonstnär och skulptör född 1922.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:19:54

  • Tema
  • 21 okt

Lars Erik Falk

Läs mer om Lars Erik Falk