KONST / Litografier / Litografi 13491345

nr 1349 1345

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Litografi, Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. "Gamla Hagalund". Signerad, numrerad 30/250, daterad -79. Motivet: 38x46 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:50:21

24/9 21:10:49 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson