KONST / Litografier / Litografi 13327082

nr 1332 7082

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Litografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 1/25, daterad -68, Tidningsläsare, bladets mått: 32x24 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:20:58

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö