KONST / Litografier / Grafiskt blad 13351050
nr 1335 1050
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Sunday Morning". Signerad, numrerad 4/100, oramat löst blad. Motivet: ca 38x28 cm
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:16:45
15/6 11:52:06
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer