MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13636375

nr 1363 6375

Fåtölj

Skinn, 60/70-tal

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:36:28

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko