MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13326124

nr 1332 6124

Fåtölj

Hans Olsen, CS Möbler, Danmark, 1950/60-tal. Lösa dynor, skinnklädsel

Konditionsrapport: Slitage, repor, märken, nackkuddens fäste skadat

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:57:39

8/6 19:47:10 1      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko