KONST / Litografier / Färglitografier 13327008

nr 1332 7008

Färglitografier

2 st, Skeppmotiv. Ej signerad. Motivet: 21x31cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:22:49

6/6 20:43:53 1      Vinnande bud