KONST / Litografier / Färglitografier 12277053

nr 1227 7053

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografier, 7 st. Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Tristan da Cunha, numrerade och signerade, motivet: 27x42, en saknar glas

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 7 januari 2019
kl 19:31:01

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson