KONST / Litografier / Färglitografier 13073195

nr 1307 3195

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografier, 4 st. Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Svalbard. Signerade. Motivet: 23x38 - 37x29 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:55:53

12/2 22:28:10 1      300 kr
13/2 23:48:42 2      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson