KONST / Litografier / Färglitografier 12667029

nr 1266 7029

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografier, 2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerade. Motivet: 19x14 & 25x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:01:06

22/7 13:39:30 1      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson