KONST / Litografier / Färglitografier 13337043

nr 1333 7043

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografier, 2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Roslagssnipa & Motiv från Shetland. Signerad. Motivet: 12x15 & 12x19 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:11:47

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson