KONST / Litografier / Färglitografier 11822125

nr 1182 2125

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografier, 2 st. Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Numrerade och signerade, motivet: 25x43

Utrop:

400 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 maj 2018
kl 20:53:53

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson