KONST / Litografier / Färglitografier 13407125

nr 1340 7125

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

Färglitografier, 2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige.. Signerad

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:13:47

6/8 21:13:18 1      Vinnande bud

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren