KONST / Litografier / Färglitografier 12837147

nr 1283 7147

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografier, 2 st, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad. Motivet: 50x39,55x36cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:26:50

16/10 16:16:10 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl