KONST / Litografier / Färglitografier 13115401

nr 1311 5401

Miguel Angel Argüello

(1941-2005), Spanen

Färglitografier, Miguel Angel Argüello (1941-2005), Spanen. 5 st. Signerade. Motivet: 60x53 cm

Miguel Angel Argüello, bildkonstnär född 1941, död 2005.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:19:13

Miguel Angel Argüello

Läs mer om Miguel Angel Argüello