KONST / Litografier / Färglitografier 13351044

nr 1335 1044

Merete Herrström

(f. 1945), Sverige

Färglitografier, 2 st, Merete Herrström (f. 1945), Sverige. Numrerad 23/100 respektive provtryck. Signerade och daterade 1969 respektive 1970. Oramade lösa blad, 46,5x43 cm respektive 51x44,5 cm

Merete Herrström, dansk svensk målare, illustratör och författare född 1945 i Köpenhamn, bosatt i Sverige.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:45:21

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Merete Herrström

Läs mer om Merete Herrström