KONST / Litografier / Färglitografier 13152136

nr 1315 2136

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografier, Mapp, 3 st, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. EA-upplaga, "Änglabukten" signerade. Motivet: 54x41cm, oramade lösa blad

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 21:04:49

  • Tema
  • 23 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk