KONST / Litografier / Färglitografier 12837172

nr 1283 7172

Louise Tillberg

(f. 1947), Sverige

Färglitografier, 5 st, Louise Tillberg (f. 1947), Sverige. Apan Ola. Signerad, 135- & 180-upplaga. Bladets mått: 24x85 - 86x60 cm

Louise Tillberg, svensk målare född 1947.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:46:02

  • Tema
  • 21 okt

Louise Tillberg

Läs mer om Louise Tillberg