KONST / Litografier / Färglitografier 12837097

nr 1283 7097

Jo Niemeyer

(f. 1946)

Färglitografier, 3 st, Jo Niemeyer (f. 1946), kompositioner. Numrerad 35/75, Signerad, daterad -75. Motivet: 30x30 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:47:57

  • Tema
  • 21 okt