KONST / Litografier / Färglitografier 12837129

nr 1283 7129

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografier, 3 st, Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, numrerad 290-upplaga. Bladets mått: 28x38 cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:43:19

20/10 20:00:55 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth