KONST / Litografier / Färglitografier 12713045

nr 1271 3045

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Färglitografier, 2 st. Christina Knall (f. 1947), Sverige och Ingrid Nilsson. Kornhamnstorg respektive Stortorget, Gamla Stan, Stockholm. Numrerad 161/360 respektive PT, signerade Knall och Nilsson, ca 45x49 cm

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:57:53

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall