KONST / Litografier / Färglitografier 13407025

nr 1340 7025

Camilla Fuchs

(f. 1976), Sverige

Färglitografier, 2 st, Camilla Fuchs (f. 1976), Sverige. Signerade, numrerad 250-upplaga. Motivet: 30x41 cm

Camilla Fuchs, svensk bildkonstnär född 1976.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:03:33

6/8 11:33:04 1      100 kr
8/8 00:39:30 2      Vinnande bud

Camilla Fuchs

Läs mer om Camilla Fuchs