KONST / Litografier / Färglitografier 13441002

nr 1344 1002

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Färglitografier, 2 st, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1975. Motivet: 40x53cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:04:47

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube