KONST / Litografier / Färglitografi 13152139

nr 1315 2139

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numrerad 130/150. Motivet: 53x81cm, oramat löst blad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:50:39

  • Tema
  • 23 mar

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann