KONST / Litografier / Färglitografi 13158345

nr 1315 8345

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numrerad 76/190. Motivet: 50x43 cm

Konditionsrapport: fuktskadad passepartout

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:57:34

  • Tema
  • 23 mar

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann