KONST / Litografier / Färglitografi 13152108

nr 1315 2108

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, 83x59cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:19:38

  • Tema
  • 23 mar

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann