KONST / Litografier / Färglitografi 13152052

nr 1315 2052

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. EA-upplaga. Signerad. Motivet: 34x50, oramat löst blad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:34:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann