KONST / Litografier / Färglitografi 12837179

nr 1283 7179

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad, numrerad 183/250. Motivet: 50x50 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:30:54

21/10 01:09:15 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely