KONST / Litografier / Färglitografi 14346471

nr 1434 6471

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Signerad, numrerad 66/150. Färglitografi, bildmått: 49x49cm, yttermått inklusive ram: 73x68cm

Konditionsrapport: fuktskada, skadad glas

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 29 november 2021
kl 20:43:20

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely