KONST / Litografier / Färglitografi 13159494

nr 1315 9494

Ulla Malm

(f. 1930), Finland

Färglitografi, Ulla Malm (f. 1930), Finland. Signerad, numrerad 35/150. Motivet: 43x48cm

Lovisa Ulrika, Ulla, Malm, finländsk bildkonstnär född 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:54:44

18/3 22:48:22 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Ulla Malm

Läs mer om Ulla Malm