KONST / Litografier / Färglitografi 13152003

nr 1315 2003

Ulf Lundell

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Ulf Lundell (f. 1949), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), signerad. -90, bladets mått: 76x56 cm

Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:50:13

13/3 23:16:16 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Ulf Lundell

Läs mer om Ulf Lundell