KONST / Litografier / Färglitografi 13152003

nr 1315 2003

Ulf Lundell

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Ulf Lundell (f. 1949), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), signerad. -90, bladets mått: 76x56 cm

Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:50:13

13/3 23:16:16 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Ulf Lundell

Läs mer om Ulf Lundell