KONST / Litografier / Färglitografi 13401056

nr 1340 1056

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 56/360, stilleben. Motivet: 40x30cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:32:22

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder