KONST / Litografier / Färglitografi 12837142

nr 1283 7142

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Yttersta Tvärgränd, Stockholm. Signerad, numrerad 50/250, ca 58x45 cm

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:50:14

  • Tema
  • 21 okt

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg