KONST / Litografier / Färglitografi 12837141

nr 1283 7141

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Mariefred. Signerad, numrerad 15/280, ca 51x61 cm

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:52:13

20/10 20:49:52 1      Vinnande bud
21/10 18:27:45 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg