KONST / Litografier / Färglitografi 12713034

nr 1271 3034

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Uppförandet av Globen. Signerad, numrerad 60/300, ca 47x62 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:41:38

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas