KONST / Litografier / Färglitografi 13431025

nr 1343 1025

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Slottsbacken, Stockholm. Signerad, numrerad 19/150. Motivet: 38x48 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:52:14

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas