KONST / Litografier / Färglitografi 13374087

nr 1337 4087

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Slottsbacken. Signerad, numrerad 19/150. Motivet: 38x48 cm

måndag 13 juli 2020
kl 18:07:57

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas