KONST / Litografier / Färglitografi 13431039

nr 1343 1039

Staffan Kronberg

(f. 1902), Sverige

Färglitografi, Staffan Kronberg (f. 1902), Sverige. "Djurgårdsek". Signerad, numrerad 263/360. Motivet: 27x36 cm

Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 19:06:45

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Staffan Kronberg

Läs mer om Staffan Kronberg