KONST / Litografier / Färglitografi 14193383

nr 1419 3383

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Färglitografi, bildmått: 24x18, yttermått inklusive ram: 53x43 cm. Signerad

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 20 september 2021
kl 19:24:11

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí