KONST / Litografier / Färglitografi 13152044

nr 1315 2044

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Waxholm II". Signerad, numrerad 80/360. Motivet: 34x51cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:33:30

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson