KONST / Litografier / Färglitografi 13153270

nr 1315 3270

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Vinternatt". Signerad, numrerad 20/350, daterad -88. Motivet: 25x19,5

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:39:34

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson