KONST / Litografier / Färglitografi 13152071

nr 1315 2071

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Vinternatt". Signerad, numrerad 79/350. Motivet: 25x19,5

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:56:16

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson