KONST / Litografier / Färglitografi 13153267

nr 1315 3267

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Vindgator". Signerad, numrerad Hc 32/35. Motivet: 50x32 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:24:41

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson