KONST / Litografier / Färglitografi 12837066

nr 1283 7066

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Svenska Högarnas Fyrplats", 1974, PT. Signerad. Motivet: 31x46 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:32:38

  • Tema
  • 21 okt

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson