KONST / Litografier / Färglitografi 13152101

nr 1315 2101

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 88/100, "Utskär utanför Möja". Motivet: 30x46cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:17:10

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson