KONST / Litografier / Färglitografi 13152087

nr 1315 2087

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 212/275. Motivet: 25x34cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:55:19

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson