KONST / Litografier / Färglitografi 13152049

nr 1315 2049

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 157/350. Motivet: 36x29cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:46:26

7/3 00:29:10 1      800 kr
23/3 18:01:14 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson