KONST / Litografier / Färglitografi 13152045

nr 1315 2045

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Sandhamn". Signerad, numrerad 80/360. Motivet: 45x32cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:21:03

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson