KONST / Litografier / Färglitografi 12837105

nr 1283 7105

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. PT, Kobbar. Signerad. Motivet: 29x46 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:45:49

21/10 19:40:49 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson